Maru Sushi Bar na Facebooku Maru Sushi Bar na Instagramie
Maru Sushi Bar, Miasteczko Wilanów, Warszawa
Maru Sushi Bar, Miasteczko Wilanów, Warszawa

Maru Sushi Bar

Maru między innymi oznacza koło, stąd wziął się żółty okrąg na naszym logo oraz perfekcję, która jest naszym priorytetem podczas przygotowywania sushi.

Maru Sushi Bar to nasz autorski projekt, który został stworzony z miłości do sushi.

Nasza kuchnia to przede wszystkim odzwierciedlenie wieloletniego doświadczenia, autorskich pomysłów i kulinarnych kompozycji.  To hołd dla japońskiej filozofii i stylu życia. Pragnąc dzielić się swoją pasją zabieramy wszystkich spragnionych nowych smaków i doznań w prawdziwą podróż kulinarną na Daleki Wschód.  Potrawy serwujemy z prawdziwą finezją, przygotowywujemy z najwyższej jakości składników. Uczta smaków jaką proponujemy jest doceniania  zarówno przez stałych gości, jak i przez najbardziej wykwintne podniebienia poszukujące nowych wrażeń.

Maru Sushi Bar to restauracja o niepowtarzalnym klimacie na mapie Miasteczka Wilanów. Tu mieszają się japońskie zapachy i smaki, a drewno, kamień i światło współgra ze sobą tworząc idealne miejsce zarówno na kameralne spotkania z przyjaciółmi, spotkania biznesowe czy romantyczną kolację.

Jest wiele japońskich restauracji, ale Maru Sushi Bar proponuje wyjątkowe, najlepsze sushi w Warszawie.

Nasi goście mogą za nas poręczyć, ale chętnie poddamy się kolejnym testom – zapraszamy do Wilanowa.

A jeśli chcielibyście Państwo spróbować naszego sushi w domowym zaciszu, oferujemy także sushi na wynos (dowóz), zestawy dla kobiet w ciąży oraz zestawy dla dzieci.